Koliber ECS s.c. firma z 30 letnim doświadczeniem

Zatrudnia specjalistów z długoletnim stażem pracy i praktyką zawodową. Oferta firmy obejmuje wszystko co potrzebne do kompleksowej instalacji systemów w firmach handlowych, usługowych, księgowości i sprzedaży detalicznej. Zajmujemy się również instalacją i wdrożeniami programów specjalistycznych: kosztorysujących, komunikacyjnych i innych. Sprzedawane i wdrażane przez nas systemy komputerowe są skalowalne dzięki czemu spisują się doskonale tak w małych jak i dużych firmach.

Nasi wykwalifikowani pracownicy wnikliwie zanalizują potrzeby klienta w zakresie funkcji systemu i zaproponują optymalne rozwiązanie. Z tej perspektywy dokonają doboru całego zaplecza technicznego systemu w oparciu o technologie, które niezależnie od oficjalnych rekomendacji zostały przez nas sprawdzone w dziesiątkach instalacji. Aby zapewnić wysoki poziom naszych usług staramy się o możliwie krótki czas reakcji naszego serwisu w przypadku jakichkolwiek problemów.

Obszar działania

WDROŻENIA OPROGRAMOWANIA DLA FIRM

KOMPLEKSOWE WDRAŻANIE SYSTEMÓW KOMPUTEROWYCH

OKABLOWANIE STRUKTURALNE

SIECI KOMPUTEROWE

PROJEKTY I INSTALACJA SYSTEMÓW ALARMOWYCH

Szczegółowych informacji udzielamy w siedzibie firmy lub telefonicznie. BIURO HANDLOWE czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.